Na fali przez cały rok

Osada Morska Łeba powstaje na zalesionej działce we wschodniej części miasteczka, między jeziorem Sarbsko, a wydmami. Dogodny dojazd do obiektu możliwy jest ulicą Nadmorską. To wyjątkowe położenie zapewni przyszłym mieszkańcom i najemcom możliwość spędzania czasu w spokojnej atmosferze, w otoczeniu sosen, gdzie powietrze będzie czyste, a morska bryza ochłodzi twarz nawet w najbardziej upalne dni.

 

 

 

Osada ma do zaoferowania wiele atrakcji oraz możliwości relaksu, m. in. baseny wewnętrzny i zewnętrzny, jacuzzi, strefę Wellness & Spa, restaurację, a także strefę rekreacji dla dzieci.

Bryła hotelu będzie prosta i wyrazista, lecz wysmakowana. Zaprojektowano ją z poszanowaniem miejsca i krajobrazu, w który wpisze się w naturalny sposób, nie stanowiąc dysonansu. W detalach nawiąże do tradycji lokalnej architektury. Kameralny charakter obiektu nie będzie kolidował z jego funkcjonalnością, a logicznie wydzielone strefy pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz wyłączenie poszczególnych funkcji poza sezonem letnim.

 

 

Atrakcje turystyczne

 

Miasto Łeba jest jednym z najpopularniejszych na polskim wybrzeżu ośrodków wypoczynkowych. Słynie z szerokich, pięknych plaży i klimatu, który zawdzięcza morskiej bryzie, sosnowym lasom oraz sąsiedztwu jezior – Sarbsko i Łebsko. Atrakcją turystyczną na skalę europejską jest Słowiński Park Narodowy, położony między Bałtykiem, a jeziorem Łebskim, którego ruchome wydmy stanowią o wyjątkowości tutejszego krajobrazu. Słowiński Park Narodowy został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery i co roku ściąga do Łeby dziesiątki tysięcy zwiedzających. Poszukujący innych atrakcji docenią w Łebie piękno odrestaurowanych, poniemieckich domostw, największy w Polsce Park Dinozaurów, moto emocje na torze gokartowym lub jazdę konną w sąsiadującej z miastem stadninie w Nowęcinie. Bez wątpienia, każdy znajdzie tu coś dla siebie, kiedy już nasyci się plażowaniem i morską kąpielą.