Kim jesteśmy

VG Capital od 11 lat realizuje inwestycje deweloperskie w Kołobrzegu, Warszawie oraz w pozostałych regionach Polski. Każda nasza inwestycja idealnie wpisuje się w nowoczesną przestrzeń miejską i jest dopasowana do oczekiwań dzisiejszego Klienta.
Nasze projekty łączą funkcjonalność ze współczesnym wzornictwem, przy zachowaniu przystępnych warunków finansowych. Realizujemy te cele dzięki połączeniu wnikliwej analizy naszych inżynierów oraz wykorzystywaniu innowacyjnej technologii.

Dla naszych Klientów efektem tych działań są ich spełnione marzenia o lepszym komforcie życia

Anna i Rafał Blachowscy - zarząd VG Capital

Satysfakcja Klienta

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa na każdym etapie współpracy.

Od momentu pierwszego spotkania, aż po okres rękojmi, każdy Klient może liczyć na fachową pomoc z naszej strony oraz dobrą atmosferę przy zachowaniu niezbędnych formalności.

Zrównoważony rozwój

Jako deweloper stawiamy na systematyczny rozwój.

Naszą mocną stroną jest ponad 10 letnie doświadczenie na rynku deweloperskim oraz współpraca z najlepszymi specjalistami z branży. W portfolio VG Capital znajdują się zarówno budynki wielorodzinne, domy jednorodzinne jak i luksusowe obiekty hotelowe. O naszej stabilnej sytuacji świadczy zachowanie płynności finansowej, czego potwierdzeniem są dokumenty finansowe i badania Biegłego Rewidenta. Kapitał VG Capital jest w całości polski. VG Capital jest również obecny w branży hotelowej jako operator jednej ze swoich inwestycji condohotelowej Hotel Saltic Resort & SPA.

Bezpieczeństwo transakcji

Inwestycje VG Capital od strony finansowej realizujemy w oparciu o wykorzystanie bankowych rachunków powierniczych.

Wybór tego rozwiązania zapewnia pełne bezpieczeństwo Państwa środków finansowych przeznaczonych na nabycie nieruchomości. Ochrona nabywcy realizowana jest poprzez wypłacanie przez bank prowadzący rachunek środków na rzecz dewelopera, dopiero po zrealizowaniu określonej części inwestycji lub jej całości w zależności od warunków opisanych w umowie rachunku. Dzięki temu zapłata za nabywaną nieruchomość jest faktycznie proporcjonalna do postępów w prowadzonych pracach budowlanych. Transparentność transakcji dla klienta rachunki powiernicze zapewniają poprzez ich konkretne przypisanie do dewelopera i wskazanej inwestycji, nawet w sytuacji gdy deweloper prowadzi wiele inwestycji równolegle.