Za nami Dzień Otwarty apartamentowca Nova Dolna

2019-10-17 00:00:00
W ostatnią niedzielę odbył się Dzień Otwarty ukończonej inwestycji Nova Dolna - Apartamenty na Mokotowie. Podczas wydarzenia nasi Goście mogli na żywo obejrzeć luksusowe 118 metrowe apartamenty, specjalnie zaaranżowane na ten dzień przez designerskie butiki z wykończeniem wnętrz. Była to znakomita okazja do tego, aby w przyjemnej atmosferze poczuć energię tego miejsca.

Na naszych gości czekaliśmy już od godziny 10

Wydarzenie organizowaliśmy w doborowym towarzystwie marek premium z branży meblowej. Cieszymy się, że goście tak licznie zaszczycili nas swoją obecnością i z dumą zdradzamy szczegóły eventu.
Dzień Otwarty apartamentowca odbył się w kameralnej atmosferze i eleganckiej scenerii. O wyposażenie apartamentu pokazowego 4B zadbała SĘPIA 29, butik z designerskimi elementami dekoracji. Rozjaśnieniem wnętrza zajął się Bercal Studio Światła, firma, która na co dzień projektuje oświetlenie dla najbardziej wymagających klientów.

Event na Novej Dolnej to nie tylko prezentacja dostępnych apartamentów

Nasi goście mieli również możliwość poszerzyć swoją wiedzę z zakresu wykończenia wnętrz. Specjalnie na to wydarzenie nasz partner Janpol Fabryka Materacy zaprezentował swoją wizję nowoczesnych rozwiązań dla sypialni. Odwiedzający mogli też obejrzeć projekt nowoczesnego wnętrza kuchennego, a także porozmawiać ze specjalistami Rust na temat dobrego designu w kuchni i trendach na nadchodzące lata.

Podczas wydarzenia obecna była architekt wnętrz Karolina Janczy

Wraz ze swoim studiem JanczyArt opracowała aranżację części wspólnych naszego apartamentowca. Ta doświadczona architektka jest również odpowiedzialna za kilka kompleksowych projektów wykończenia wnętrz dla naszych Klientów. Karolina chętnie odpowiadała na pytania dotyczące materiałów wykończeniowych wykorzystanych w naszej inwestycji oraz zaprezentowała najnowsze trendy w aranżacji wnętrz przywiezione prosto z targów Warsaw Home. 

Dzień Otwarty apartamentowca Nova Dolna już za nami. Przed Wami krótka fotorelacja z wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia!

Warto przeczytać: