Rozpoczęliśmy budowę naszej nowej inwestycji - Osady Morskiej w Łebie

2019-12-10 00:00:00

Osada Morska w Łebie

wiz. VG Capital

Rozpoczęliśmy pierwszy etap naszej nowej inwestycji - hotelu Osada Morska, która powstaje w Łebie - jednym z najpopularniejszych na polskim wybrzeżu ośrodków wypoczynkowych.

Osada Morska będzie miała do zaoferowania wiele atrakcji oraz możliwości relaksu, m. in. baseny (wewnętrzny i zewnętrzny), jacuzzi, strefę Wellness & Spa, restaurację, a także strefę rekreacji dla dzieci. Bryła hotelu będzie prosta i wyrazista, lecz wysmakowana. Zaprojektowano ją z poszanowaniem miejsca i krajobrazu, w który wpisze się w naturalny sposób, nie stanowiąc dysonansu. W detalach nawiąże do tradycji lokalnej architektury. Kameralny charakter obiektu nie będzie kolidował z jego funkcjonalnością, a logicznie wydzielone strefy pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz wyłączenie poszczególnych funkcji poza sezonem letnim.

Inwestycja powstaje na zalesionej działce we wschodniej części miasteczka, między jeziorem Sarbsko, a wydmami. Dogodny dojazd do obiektu możliwy jest ulicą Nadmorską. To wyjątkowe położenie zapewni przyszłym mieszkańcom i najemcom możliwość spędzania czasu w spokojnej atmosferze, w otoczeniu sosen, gdzie powietrze będzie czyste, a morska bryza ochłodzi twarz nawet w najbardziej upalne dni.

Postępy prac można już teraz podglądać w naszym Dzienniku Budowy, do czego serdecznie zapraszamy.

Warto przeczytać: